TESLİMAT VE İADE

TESLİMAT SÜRESİ

mutaminhealth.com sitesinden siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren teslimat/fatura bilgilerinin kontrolü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin teslimat/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Normal şartlarda mutaminhealth.com’dan yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde İstanbul içine onay e-postanın takip eden 1-3 iş günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere onay e-postanın takip eden 2-4 iş günü içerisinde, Uluslar arası siparişleriniz 8-15 iş günü içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile ulaştırılmaktadır. Gün içerisinde saat 16:00 a kadar yapılan ve onaylanmış siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.

HAFTA SONU SİPARİŞLERİ

Cumartesi günü sabah 10:00’dan önce verilen onaylanmış siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günü 10:00’dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından Salı gününden önce adresinize ulaşmayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

HAVALE İLE YAPILAN ÖDEMELER

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. Ödeme kontrolünü takiben siparişiniz saat 16:00 ı geçmemiş ise aynı gün 16:00 dan sonra ise işlemi takiben bir sonraki iş gününde kargoya verilir.

HATALI VE EKSİK SİPARİŞLER

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal kargo görevlisine tutanak hazırlatıp firmamızla irtibata geçiniz.

İADE ŞARTLARI

  • Memnun kalmayan müşterilerimize %100 iade garantisi.
  • İade edilecek ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz ile gönderilmelidir.
  • Ürün iadelerinde kargo ücretleri müşteriden tahsil edilir.
  • Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.
  • Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde tarafımıza E-Posta göndererek faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
  • İadeler de varsa ürün eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ” Açılmış,ambalajı yırtılmış veya satılabilirlik özelliğini kaybetmiş.” ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez.

HENÜZ DAĞITIMA ÇIKMAMIŞ SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDERİM ?

Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden [email protected] e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal talebi başlatabilirsiniz. Havale ile ödenen Kargoya teslim edilmiş siparişler için iade işlemleri kargodaki ürünlerin geri çağrılmasından sonra yapılabilecektir. Ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolü sağlanarak para iadeniz 3 iş günü içerisinde belirteceğiniz banka hesabınıza gerçekleştirilmektedir.